Okręgowy Zjazd Delegatów

Prezydium

LPImię i nazwisko
1Przewodniczący – Jacek Bąkowski
2Zastępca Przewodniczącego – Damian Przestacki
3Zastępca Przewodniczącego – Witold Jędros
4Sekretarz – Marek Wielgosz


Delegaci

Nr MandatuImięNazwisko
1MarcinPolak
2MarekMiler
3JacekJerczyński
4ZygfrydWełna
5PawełLisiak
6TomaszWolniak
7WojciechGalewski
8MaciejGajewski
9AdamKlemenski
10MieczysławMaciuszczak
11JanHodyjas
12ZdzisławGrzelak
13EdmundPlewa
14JanuszStanisławek
15JarosławJarząb
16RafałSikora
17JarogniewHasiński
18AndrzejKrysiak
19WojciechBrzeski
20MichałZeissel
21AndrzejMikołajczyk
22ZdzisławWoliński
23WitoldJędros
24JanŻyto
25HenrykGoliński
26MarcinAdamski
27TomaszWesołowski
28EwaMarcinkowska Gendera
29JózefNawrot
30WitoldNowak
31AleksanderBella
32JanPauś
33AndrzejHenicz
34FlorianPasternak
35MarcinBródka
36PrzemysławIgnaszak
37MałgorzataSpychała
38ZbigniewJoachimiak
39KazimierzBalcer
40KarolWojtkowiak
41DamianPrzestacki
42JerzyNoweta
43JózefDębski
44AndrzejWróblewski
45JacekBąkowski
46RyszardMarszałek
47WitoldKownacki
48AdamFilipiak
49ŁukaszObecny
50ŁukaszChojnacki
51ErnestWojciechowski
52AndrzejJaworowicz
53GrzegorzCzajczyński
54PiotrPiotrowicz
55KrzysztofPrzerwa
56ZbigniewPrzerwa
57PiotrMielcarek
58MaciejZawal
59HubertPawlak
60AndrzejAdamus
61JanNiedźwiedź
62MateuszSkoczylas
63KrystianKonopiński
64JózefMatuszewski
65JerzyMatuszewski
66PawełRachlak
67MarekSopart
68SylwesterLewek
69RafałKijak
70JanGruszka
71JózefRybczyński
72MaciejKaźmierczak
73MichałBąk
74PiotrJanicki
75AdamWypchło
76JanHyłka
77JanPabich
78JanGałęski
79SławomirŁazik
80MateuszFiszer
81AndrzejBiesiada
82WojciechTomczyk
83DamianWencławiak
84AndrzejPerz
85MirosławJackowski
86GrzegorzSzczotka
87ŁukaszMatyja
88PiotrŁukaszewski
89TomaszMądry
90PrzemysławBiński
91PrzemysławSzymkowiak
92PawełKaczmarek
93DamianNowak
94BronisławKałużny
95HenrykGrzesiek
96DariuszGwiazdowicz
97WojciechTyc
98BogdanMłynarz
99BartoszZawal
100RomanBartosik
101SławomirJędrzejewski
102MarekWielgosz


Zespół Nadzorczo-Kontrolny

LPImię i nazwisko
1Przeowdniczący – Damian Przestacki
2Sekretarz – Marek Wielgosz
3Członek – Witold Jędros
4Członek – Andrzej Krysiak


Kapituła Odznaczeń

LPImię i nazwisko
1Przewodniczący: Marek Wielgosz
2Małgorzata Spychała
3Janusz Stanisławek
4Jerzy Noweta
5Zbigniew Przerwa
5Andrzej Mikołajczyk
6Maciej Gajewski