Komisje problemowe

 

  Komisja Hodowlana i Ochrony Środowiska

LPImię i nazwiskoFunkcjaKoło Łowieckie
1Adam CałkaPrzewodniczący46”Oręż”Pleszew
2Marek SopartZ-ca Przewodniczącego38”Hubert”Bralin
3Bronisław KrawiecCzłonek5”Daniel”Sośnie
4Maciej ZawalCzłonek33”Wrzos”Brudzew
5Łukasz WyrzykowskiCzłonek4”Wielowieś”Wielowieś
5Jan Zbigniew GruszkaCzłonek40”Diana”Kępno
6Mirosław NiczyporukCzłonek34”Szarak”Brzeziny

Komisja Strzelecka

LPImię i nazwisko
1Jacek Bąkowski – Przewodniczący
2Aleksander Bella – Z-ca Przewodniczącego ds. organizacji zawodów
3Kajetan Błaszczyk – Z-ca Przewodniczącego ds. sędziowania zawodów
4Ryszard Malinowski
5Eugeniusz Jakubiak
5Maciej Gajewski
6Jan Lis
7Witold Nowak
8Karol Pauś
9Stanisław Majtas
10Janusz Szczepaniak
11Jacek Guździoł
12Andrzej Biesiada
14Bartosz Matczak
13Zygmunt Uliczny
14Przemysław Namysł
15Jerzy Sawczak
16Andrzej Pawlak
17Tadeusz Nowak
18Marian Kapała
19Maciej Brdys
20Małgorzata Spychała
21Czesław Kaczmarek
22Zenon Kubiak
23Hubert Pawlak
24Henryk Matysiak
25Hubert Szuleta
26Zdzisław Grzelak
27Zbigniew Popławski
28Jan Józef Żyto
29Radosław Uliczny
30Michał Poczta
31Maciej Zawal
32Waldemar Rosa
33Szczepan Błaszczyk
34Piotr Pawlic
35Tomasz Pawlic
36Witold Jędros
37Wojciech Radojewski

Komisja Egzaminacyjna

LPImię i nazwiskoFunkcja
1Mariusz WieczorekPrzewodniczący
2Czesław BojarczukCzłonek
3Łukasz NawrotCzłonek
4Przedstawiciel Samorządu Województwa Wielkopolskiego wg wskazania Marszałka Województwa 
5Przedstawiciel PG LP wg wskazania Dyrektora RDLP w Poznaniu 
6Przedstawiciel Policji wg wskazania Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu 

Komisja Kynologiczna

LPImię i nazwisko
1Andrzej Adamus – Przewodniczący
2Dorota Gorgolewska
3Szymon Trawiński
4Stanisław Jędrkowiak
5Łukasz Wyrzykowski
5Bartłomiej Wójkiewicz
6Eugeniusz Jakubiak
7Wojciech Marciniak
8Zbigniew Joachimiak
9Henryk Goliński
10Paweł Lisiak

Komisja Etyki i Kultury Łowieckiej

LPImię i nazwiskoKoło Łowieckie
1Marek Wielgosz – PrzewodniczącyCzłonek niestowarzyszony
2Katarzyna Kuścielak12″Darz Bór” Ostrzeszów
3Małgorzata Spychała21″Rudel” Rusko
4Marcelina BiegańskaCzłonek niestowarzyszony
5Andrzej Mikołajczyk9″Dzik” w Ostrowie Wlkp.
5Andrzej Kucharski18″Sokół” Antonin
6Józef Kaj11″Kuropatwa” Krotoszyn
7Paweł Łuczak47″Oręż” Pleszew
8Adam Bakacz34″Szarak” Brzeziny
9Jerzy Noweta25″Czajka” Kraszewice

Komisja ds. Oceny Trofeów

LPImię i nazwiskoNazwa Koła Łowieckiego
1Dawid Bartczak7”Bażant”Ostrów Wlkp.
2Wojciech Bąk4”Wielowieś”Wielowieś
3Kajetan Błaszczyk43”Ponowa”Biadki
4Czesław Bojarczuk499”Sokól”Wrocław
5Andrzej Bogaczyński26”Borsuk”Żerków
5Wojciech Brzeski8”Klub Myśliwski”Ostrów Wlkp.
6Adam Całka47”Oręż”Pleszew
7Kazimierz Cierpka43”Ponowa”Biadki
8Wiesław Chojnacki29”Darz Bór”Jarocin
9Józef Dębski25”Czajka”Kraszewice
10Mieczysław Dokrzewski9”Dzik”Ostrów Wlkp.
11Andrzej Henicz18”Sokół”Antonin
12Mirosław Jackowski27”Bażant”Kobylin
14Paweł Kaczmarek7”Przylesie”Poznań
13Łukasz Kidziak8”Klub Myśliwski”Ostrów Wlkp.
14Zdzisław Kowalczyk8”Klub Myśliwski”Ostrów Wlkp.
15Zenon Kubiak30”Dzik”Kalisz
16Józef Matuszewski37”Słonka”Dzierzbin
17Przemysław Namysł43”Ponowa”Biadki
18Jerzy Noweta25”Czajka”Kraszewice
19Dariusz Okoniewski19”Żubr”Gołuchów
20Jan Pakuła37”Słonka”Dzierzbin
21Józef Rybczyński40”Diana”Kępno
22Błażej Sip34”Szarak”Brzeziny
23Tymoteusz Sopart38”Hubert”Bralin
24Ryszard Sułkowski12”Bór”Wieluń
25Eugeniusz Jakubiak43”Ponowa”Biadki


Komisja Szkoleniowa

LPImię i nazwisko
1Czesław Bojarczuk – Przewodniczący
2Łukasz Nawrot – Z-ca Przewodniczącego
3Jacek Bąkowski
4Aleksander Bella
5Przemysław Bojarczuk
5Adam Całka
6Wiesław Chojnacki
7Iwo Gałecki
8Bogdan Kasprzak
9Mieczysław Maciuszczak
10Ryszard Malinowski
11Mirosław Mikołajczyk
12Kazimierz Mochalski
14Mirosław Niczyporuk
13Mariusz Wieczorek
14Bartosz Bogusław
15Marek Przybylski
16Łukasz Wyrzykowski

Osoba ds. współpracy ze szkołami

Dotyczy powołania osoby do współpracy ze szkołami w prowadzeniu edukacji przyrodniczo-łowieckiej i pracy wychowawczej wśród młodzieży. Z zakresu ochrony zwierzyny, opieki nad nią i zachowaniem naturalnego środowiska przyrodniczego

ZO PZŁ w Kaliszu działając na podstawie §98 ust.1 p.26 Statut PZŁ postanawia:

powołać Kolegę Mariusza Wieczorka – koło łowieckie nr 33 „Wrzos” w Brudzewie do współpracy ze szkołami.

Zespół ds. Kontroli Kół Łowieckich

LPImię i nazwiskoKoło Łowieckie
1Jan Pakuła37 „Słonka” Dzierzbin
2Przemysław Namysł43 „Ponowa” Biadki
3Andrzej Bogaczyński26 „Borsuk” Żerków
4Marek Sopart38 „Hubert” Bralin
5Jan Żyto11 „Kuropatwa” Krotoszyn
5Jan Mróz10 „Zalesie” Ostrów Wlkp.
6Józef Dębski25 „Czajka” Kraszewice


Przedstawiciele Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe

LPImię i nazwiskoNazwa Koła Łowieckiego
1Andrzej FilipiakJarocin
2Janusz GogołkiewiczJarocin
3Arkadiusz MatuszewskiGrodziec
4Rafał MiklasKalisz
5Mirosław MikołajczykGrodziec
5Tomasz RychlikAntonin
6Marek SopartSyców
7Przemysław ŚwierblewskiKrotoszyn
8Sławomir TrawińskiKrotoszyn
9Łukasz WyrzykowskiKalisz
10Bartosz ZawalJarocin
11Mirosław NiczyporukTaczanów
12Janusz RudaTaczanów
14Dariusz StenderaTaczanów