Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Komisje problemowe

LPImię i nazwiskoNazwa Koła Łowieckiego
1Dawid Bartczak7”Bażant”Ostrów Wlkp.
2Wojciech Bąk4”Wielowieś”Wielowieś
3Kajetan Błaszczyk43”Ponowa”Biadki
4Czesław Bojarczuk499”Sokól”Wrocław
5Andrzej Bogaczyński26”Borsuk”Żerków
5Wojciech Brzeski8”Klub Myśliwski”Ostrów Wlkp.
6Adam Całka47”Oręż”Pleszew
7Kazimierz Cierpka43”Ponowa”Biadki
8Wiesław Chojnacki29”Darz Bór”Jarocin
9Józef Dębski25”Czajka”Kraszewice
10Mieczysław Dokrzewski9”Dzik”Ostrów Wlkp.
11Andrzej Henicz18”Sokół”Antonin
12Mirosław Jackowski27”Bażant”Kobylin
14Paweł Kaczmarek7”Przylesie”Poznań
13Łukasz Kidziak8”Klub Myśliwski”Ostrów Wlkp.
14Zdzisław Kowalczyk8”Klub Myśliwski”Ostrów Wlkp.
15Zenon Kubiak30”Dzik”Kalisz
16Józef Matuszewski37”Słonka”Dzierzbin
17Przemysław Namysł43”Ponowa”Biadki
18Jerzy Noweta25”Czajka”Kraszewice
19Dariusz Okoniewski19”Żubr”Gołuchów
20Jan Pakuła37”Słonka”Dzierzbin
21Józef Rybczyński40”Diana”Kępno
22Błażej Sip34”Szarak”Brzeziny
23Tymoteusz Sopart38”Hubert”Bralin
24Ryszard Sułkowski12”Bór”Wieluń
25Eugeniusz Jakubiak43”Ponowa”Biadki
LPImię i nazwiskoFunkcja
1Aleksander BellaPrzewodniczący
2Czesław BojarczukCzłonek
3Łukasz NawrotCzłonek
4Mirosław NiczyporukCzłonek
5Przedstawiciel Samorządu Województwa Wielkopolskiego wg wskazania Marszałka Województwa 
6Przedstawiciel PG LP wg wskazania Dyrektora RDLP w Poznaniu 
7Przedstawiciel Policji wg wskazania Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu 

 

LPImię i nazwiskoKoło Łowieckie
1Michał Sołtys – PrzewodniczącyCzłonek niestowarzyszony
2Katarzyna Kuścielak12″Darz Bór” Ostrzeszów
3Małgorzata Spychała21″Rudel” Rusko
4Marcelina BiegańskaCzłonek niestowarzyszony
5Andrzej Mikołajczyk9″Dzik” w Ostrowie Wlkp.
5Andrzej Kucharski18″Sokół” Antonin
6Józef Kaj11″Kuropatwa” Krotoszyn
7Paweł Łuczak47″Oręż” Pleszew
8Adam Bakacz34″Szarak” Brzeziny
9Jan Lis33 „Wrzos” Brudzew
LPImię i nazwiskoFunkcjaKoło Łowieckie
1Adam CałkaPrzewodniczący46”Oręż”Pleszew
2Marek SopartZ-ca Przewodniczącego38”Hubert”Bralin
3Bronisław KrawiecCzłonek5”Daniel”Sośnie
4Maciej ZawalCzłonek33”Wrzos”Brudzew
5Łukasz WyrzykowskiCzłonek4”Wielowieś”Wielowieś
5Jan Zbigniew GruszkaCzłonek40”Diana”Kępno
6Mirosław NiczyporukCzłonek34”Szarak”Brzeziny
LPImię i nazwisko
1Andrzej Adamus – Przewodniczący
2Dorota Gorgolewska
3Szymon Trawiński
4Stanisław Jędrkowiak
5Łukasz Wyrzykowski
5Bartłomiej Wójkiewicz
6Eugeniusz Jakubiak
7Wojciech Marciniak
8Zbigniew Joachimiak
9Henryk Goliński
10Paweł Lisiak
LPNazwiskoImięFunkcja
1BąkowskiJacekPrzewodniczący
2BellaAleksanderZ-ca Przewodniczącego ds. organizacji zawodów
3BłaszczykKajetanZ-ca Przewodniczącego ds. organizacji zawodów
4BiesiadaAndrzej Adam 
5BłaszczykSzczepan Kajetan 
6BrdysMaciej 
7CzyżMirosław Roman 
8GajewskiMaciej Aleksander 
9GrzelakZdzisław Antoni 
10HeniczAndrzej 
11JakubiakEugeniusz Józef 
12JędrosWitold Paweł 
13KaczmarekCzesław Kazimierz 
14KapałaMarian Stanisław 
15KrupaKrzysztof Stanisław 
16KubiakZenon 
17MaciuszczakMieczysław Alojzy 
18MajtasStanisław Kazimierz 
19MalinowskiRyszard 
20MatczakBartosz 
21MatysiakTomasz Przemysław 
22MatysiakKarina Anna 
23MatysiakHenryk 
24NamysłPrzemysław Władysław 
25NowackiMateusz 
26NowakTadeusz 
27NowakWitold Tadeusz 
28PauśMariusz 
29PauśKarol Krzysztof 
30PawlakAndrzej Tadeusz 
31PawlakHubert 
32PawlicPiotr Franciszek 
33PawlicTomasz 
34PocztaMichał 
35PopławskiZbigniew 
36RadojewskiWojciech Albin 
37RosaWaldemar Piotr 
38SpychałaMałgorzata 
39StryjakWojciech 
40SzczepaniakJanusz Antoni 
41SzuletaHubert 
42UlicznyZygmunt Kazimierz 
43UlicznyRadosław Adam 
44WróblewskiAndrzej 
45ZawalMaciej 
46ŻytoJan Józef 

 

LPImię i nazwisko
1Czesław Bojarczuk – Przewodniczący
2Łukasz Nawrot – Z-ca Przewodniczącego
3Jacek Bąkowski
4Aleksander Bella
5Przemysław Bojarczuk
5Adam Całka
6Wiesław Chojnacki
7Iwo Gałecki
8Bogdan Kasprzak
9Mieczysław Maciuszczak
10Ryszard Malinowski
11Mirosław Mikołajczyk
12Mirosław Niczyporuk
13Bartosz Bogusław
14Marek Przybylski
15Łukasz Wyrzykowski
16Grzegorz Namysł

Dotyczy powołania osoby do współpracy ze szkołami w prowadzeniu edukacji przyrodniczo-łowieckiej i pracy wychowawczej wśród młodzieży. Z zakresu ochrony zwierzyny, opieki nad nią i zachowaniem naturalnego środowiska przyrodniczego

ZO PZŁ w Kaliszu działając na podstawie §98 ust.1 p.26 Statut PZŁ postanawia:

powołać Kolegę do współpracy ze szkołami.

LPImię i nazwiskoNazwa Koła Łowieckiego
1Andrzej FilipiakJarocin
2Janusz GogołkiewiczJarocin
3Arkadiusz MatuszewskiGrodziec
4Rafał MiklasKalisz
5Mirosław MikołajczykGrodziec
5Tomasz RychlikAntonin
6Marek SopartSyców
7Przemysław ŚwierblewskiKrotoszyn
8Sławomir TrawińskiKrotoszyn
9Łukasz WyrzykowskiKalisz
10Bartosz ZawalJarocin
11Mirosław NiczyporukTaczanów
12Janusz RudaTaczanów
14Dariusz StenderaTaczanów
LPImię i nazwiskoKoło Łowieckie
1Jan Pakuła37 „Słonka” Dzierzbin
2Przemysław Namysł43 „Ponowa” Biadki
3Andrzej Bogaczyński26 „Borsuk” Żerków
4Marek Sopart38 „Hubert” Bralin
5Jan Żyto11 „Kuropatwa” Krotoszyn
5Jan Mróz10 „Zalesie” Ostrów Wlkp.
6Józef Dębski25 „Czajka” Kraszewice